Nezveřejněno

V jídelnách přibývá dětských strávníků, kteří potřebují dietní stravování, nebo vyžadují stravu vegetariánskou, veganskou apod. Na přípravu těchto druhů jídel není podle legislativy právní nárok, záleží čistě na možnostech a pochopení  kuchařek, zvýšené finanční náklady musí hradit strávník.

Rodiče by však měli vědět, že příprava jídel vyžaduje odborné znalosti a proškolenou pracovní sílu, která v jídelnách obvykle není. Kuchařky, které svolí vařit taková jídla, podstupují riziko. Mnohem častější jsou případy, kdy rodiče dietní stravu připravují doma , do jídelny ji jen donesou a personál ji pouze ohřeje a naservíruje.

Vážení rodiče,

plaťte prosím, stravné pro vaše děti nejpozději do 25.dne na měsíc následující ( srpen- květen).

V poslední době dochází často k opožděným platbám, což způsobuje problémy vašim dětem i nám. Můžete platit i na více měsíců. Děkujeme za včasnou úhradu.

Při platbě uvádějte variabilní symbol - je po celou dobu stravování stejný. Do zprávy pro příjemce můžete napsat jméno strávníka. Každý strávník musí být placen samostatně. Při ukončení školního roku je přeplatek převeden na účet zákonného zástupce. Na žádost rodičů mohou být přeplatky převedeny na nový školní rok.

Číslo účtu : 181 52 36 35 / 0300

způsob úhrady stravného:

- nejlépe trvalým příkazem

- převodem z vašeho účtu

Měsíční platba pro MŠ do 6 let:  730,00 Kč

od 7 let:  780,00 Kč

Měsíční platba pro žáky do 10 let:  420,00 Kč

od 11 let:  480,00 Kč

Stravu rodiče odhlašují/ přihlašují prostřednictvím internetových stránek : www.jidelna.cz do 13.30hodin na dny následující. Každý strávník má přidělené přihlašovací jmého a heslo, které platí po celou dobu stravování. ( Chtěla bych poprosit o využívání těchto stránek pro odhlašování. ) Odhlášky je možné odhlásit i přes email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na mobil 736 669 354- nejlépe SMSkou. Prázdniny a akce pořádané školou jsou automaticky odhlášeny všem strávníkům, kterých se to týká. Stravu je možné vyzvednout do vlastního jídlonosiče pouze první den nepřítomnosti dítěte, další dny nepřítomnosti musíte odhlásit. Neodhlášené a nevyzvednuté obědy propadají. Výdej obědů je od 11.00 do 12.30 hod.

CENA STRAVNÉHO PODLE VĚKOVÝCH SKUPIN

Cena stravného je stanovena podle věkových skupin dětí / žáků, do kterých jsou strávníci zařazováni na dobu školního roku od 1.9. - 31.8., ve kterém dosahují určeného věku.

MŠ:

do 6 let: přesnídávka    oběd              svačinka      CELKEM