Copyright 2018 - Custom text here

Obracím se na Vás rodiče i prarodiče s prosbou, pokud máte doma nějaké staré již nepoužívané hračky například dřevěné kostky i bez obrázků, stavebnice ( cheva, seva, lego nebo jiné plastové či dřevěné stavebnice) se kterými si už Vaše děti nehrají a chtěly byste je věnovat do školní družiny ke hraní budeme velice rádi. Taktéž bych ráda poprosila rodiče, kteří pracují v kanceláři a měly by možnost nám donést použité papíry ( potištěné z jedné strany) na malování a kreslení pro děti na přestávky a do školní družiny, opět budeme velmi rádi. 

                                                                                                                                               Hana Fafílková

Základní škola Čebín

Čebín 118

66423, Čebín

mail. zscebin@email.cz

tel. +420 549 424 150

IČO: 75023211

Ředitelka školy

Mgr. Alena Skácelová